„Nabité Velikonoce u e-station“ – co nabiješ v dubnu, v měsíci květnu máš zdarma!

Dub 11, 2022Novinky

„Nabité Velikonoce u e-station“ – co nabiješ v dubnu, v měsíci květnu máš zdarma!

Pro příjemnější cestování za vašimi nejbližšími jsme si pro vás připravili novou velikonoční akci Nabité Velikonoce u e-station. Někdy nás od rodinných příslušníků či známých mohou dělit i stovky kilometrů, což stojí nejen naše elektromobily spoustu energie. Pro nejen tyto případy jsem se rozhodli nově registrované zákazníky e-station obdařit velikonoční nadílkou, která vás jistě dobije. Akce ale platí i pro již registrované zákazníky!

50 nejrychlejších nově registrovaných klientů u e-station, obdrží zdarma v květnu takové množství kW, které nabijí o Velikonocích! Registrace pro nové zákazníky je možná již v úterý 12. dubna. 

Nabíjecí akci zahajujeme na Zelený čtvrtek, tedy 14. dubna 2022. Posledním dnem možného nabíjení vašeho elektromobilu je poté sobota 30. dubna 2022. Množství nabitých kW v tomto období se zákazníkům e-station přenese do měsíce května! 

A tak tedy neváhejte, zaregistrujte se a užijte si spolu s námi Nabité Velikonoce!

Všechny informace a podrobnosti o registraci naleznete na našich webových stránkách www.nabijajed.cz. Zákazník je u nás vždy na prvním místě, v roce 2022 plánujeme další novinky a další nabíjecí stanice. Pojďte s námi rozvíjet čistou mobilitu!