Nabijte si svůj elektromobil zcela zdarma od 20. 12. do 31. 12. 2021!

Pro 20, 2021Novinky

Vánoce jsou již za dveřmi a k nadělování dárků se přidáváme i my. Pod stromeček vám přinášíme téměř dvoutýdenní akci.

S blížícími se vánočními svátky jsou spojeny i někdy velmi dlouhé cesty napříč republikou za našimi příbuznými či přáteli. Nejen pro tyto případy potěšíme všechny elektromobilisty jedinečnou vánoční akcí. Již od pondělí 20. 12. 2021 mohou řidiči nabíjet své vozy na všech našich rychlonabíjecích stanicích zcela zdarma. K využití této sváteční akce není potřeba žádná registrace.

Princip je velice snadný a naprosto jej vystihuje heslo naší společnosti „Nabij a jeď.“

 

Přijedete se svým elektromobilem k příslušné stanici, zapojíte, nabijete jej a jednoduše odjedete. Nabíječky se nachází v blízkém okolí nákupních domů či restaurací, a tak si své čekání můžete zkrátit a zpříjemnit nákupy či dobrým jídlem. Máte tedy prostor k relaxaci. Stanice o minimálním výkonu DC 50 kW se nachází v centru dění. 

Aby umístění nabíječek bylo smysluplné a přínosné pro co nejvíce lidí, je pro nás v e-station jedním z hlavních úkolů a všeobecných cílů. Zároveň cílíme také na ty, kteří sami chtějí nabíjecí stanice provozovat. Prozatím nabízíme své služby na 7 různých lokacích. Naše první rychlonabíjecí stanice byla otevřena roku 2020 v moravském městě Hranice u nákupního parku STOP SHOP. Další lokace s rychlonabíječkami od e-station naleznete například ve městě Trutnov, Žatec, Tábor či v Třebíči.

Akce platí do konce roku, tedy do 31. 12. 2021. Posléze bude nabíjení opět zpoplatněno.